381 - 400 av 1 705
1...192021...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 september 2011

Klubbad för

Gitarr, Epiphone Les Paul Gibson i hårt fodral U6071616

3 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Elbas, Supreme i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 500 kr

Förstärkare, Supreme MS 10B

325 kr

Utrop: 150 kr

Keyboard, Casio CTK 3000 med manualer och adapter snr.801AAK7005-0061/5 i kartong

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Gitarr, Akustisk Washburn 12-strängad (3 strängar saknas) D12S-12 snr 96010018 små slag på lock

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Analog systemkamera Nikon F301 snr.2530631 med objektiv Nikkor 50mm 1:1,8

650 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Mobil, Sony Ericsson W595 Imei:3529.6603.114011.0 med laddare ej funktionsgaranti

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kodak Easy Share C530 nr.KCGEU 61514473 5mp

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kodak Easy Share C613 KCGHAB1111609 3x optical zoom

275 kr

Utrop: 50 kr

Konst, Färglitografi Jan Rhudin 328/360 38,5cmx52cm

Utrop: 400 kr

Konst, Färglitografi L. Lindström 157/360 37,5cmx52cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Konst, Färglitografi Brunnsviksstrand Staffan Kronberg 263/360 50cmx34,5cm

250 kr

Utrop: 400 kr

Kanna, Gustafsberg Ingeborg (liten spricka) 28cm

175 kr

Utrop: 250 kr

Vas, keramik Tilgman 12cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Sadel, Hoppsadel Wintec Pro 17"

1 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Urna, Lockurna 1900-tal något skadad fotring och lock 40cm

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Märklin, Set med 1 lok 6 vagnar i kartong HO-2853

700 kr

Utrop: 1 000 kr

Märklin, Lok HO-3111 i kartong

600 kr

Utrop: 400 kr

Märklin, 2 vagnar HO-4441, HO-4722 i kartonger

225 kr

Utrop: 200 kr

Märklin, 1 lok HO-3322

950 kr

Utrop: 500 kr