1281 - 1300 av 1 406
1...646566...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2011

Klubbad för

Armband, Pansar 22cm 18K 6,5g

Utrop: 1 800 kr

Elgitarr, Neville röd , plektrumskydd vitt, svajarm saknas, mjukt fodral

425 kr

Utrop: 475 kr

Örhängen, ett par 18K 3,8g

Utrop: 1 500 kr

Ring, graverad 18K 2,4g

Utrop: 700 kr

Ring, med stenar Ø21 3/4 14K 18,4g

Utrop: 4 000 kr

Ring, med stenar skev 18K 1,6g

Utrop: 450 kr

Halskedja, defekt 14K 1,6g

Utrop: 350 kr

Hänge, defekt 18K 0,4g

100 kr

Utrop: 125 kr

Gitarr, Akustisk San Antonio, lackskador, bältesrepor på baksida, mjukt fodral

375 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen, med stenar, stenar saknas 18K 14,9g

Utrop: 4 100 kr

Halskedja, Bismarck 47,5cm 18K 12,7g

Utrop: 3 700 kr

Armband, Bismarck med berlock 18cm 18K 9,6g

Utrop: 2 700 kr

Klackring, med sten Ø18 1/4 18K 5,4g

Utrop: 1 800 kr

Ring, med stenar något skev Ø19 1/4 14K 4,0g

Utrop: 900 kr

Gitarr, Austisk Bjärton B10m i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 450 kr

Elgitarr, Squier telecaster Korea Snr: VN 704125 , lacken avslipad på baksida, i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, med stenar defekt 18K 98,4g

Utrop: 27 500 kr

Hänge, med stenar 18K 8,5g

Utrop: 2 800 kr

Hänge, med stenar 18K 7,1g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, 42,5cm 18K 5,6g

Utrop: 1 600 kr