Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2011
Klubbad för
Gitarr, Akustisk San Antonio, lackskador, bältesrepor på baksida, mjukt fodral
Elgitarr, Squier telecaster Korea Snr: VN 704125 , lacken avslipad på baksida, i mjukt fodral