1181 - 1200 av 1 406
1...596061...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 september 2011

Klubbad för

Parti guld, defekt graverat 18K 7,8g

Utrop: 2 300 kr

Hänge, 14K 1,8g

Utrop: 400 kr

Hänge, 14K 3,0g

Utrop: 650 kr

Hänge, 14K 1,9g

Utrop: 425 kr

Armband, Figaro 21,5cm 14K 21,9g

Utrop: 4 900 kr

Hänge, 18K 0,5g

Utrop: 200 kr

Hänge, 18K 2,5g

Utrop: 950 kr

Hänge, 18K 1,7g

550 kr

Utrop: 650 kr

Collier, Halskedja 64cm med hänge signerade Stigbert i silver med bergskristall, brv 18,4g

1 500 kr

Utrop: 850 kr

Hänge, 18K 3,9g

Utrop: 1 500 kr

Hänge, 18K 1,1g

375 kr

Utrop: 425 kr

Halskedja, med pärlor 42cm defekt , 18K 3,1g

Utrop: 850 kr

Halskedja, X-länk med stav doserad 45,5cm 18K 13,0g

Utrop: 3 800 kr

Såsskål, i silver sign Albrecht, diam 14cm, höjd 8,5cm, vikt 597g

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Stämpelfot, sign Albrecht med stor sten, i stämplat silver , höjd 7,5cm, vikt104gr

800 kr

Utrop: 600 kr

Armband, 18cm 21K 21,9g

Utrop: 7 400 kr

Örhängen, ett par 21K 4,4g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par med stenar 21K 1,8g

Utrop: 600 kr

Collier, 45,5cm 21K 10,2g

Utrop: 3 500 kr

Hänge, 21K 4,8g

Utrop: 1 600 kr