281 - 300 av 373
1...141516...19 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 27 oktober 2011

Klubbad för

HÄNGE, gulmetall, granater, stjärna, längd 3,5 cm.

325 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, silver (925/1000), vit sten med små nagg, förgyllning, markasiter, 4 x 2,2 cm.

175 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE, 18K guld, lapis lazuli, 2,7 x 1,3 cm, vikt 2,7 g.

650 kr

Utrop: 700 kr

RING, 18K guld, delvis rodierat, 5 diamanter, vikt 2,2 g, stl 16,75 mm.

HÄNGE, silver (925/1000), förgyllda blad, samisk, längd 3 cm, vikt 4,2 g.

225 kr

Utrop: 125 kr

ENSTENSRING, 18K guld, briljant ca 0,07 ct, vikt 2,3 g, stl 17,5 mm.

HÄNGE, 18K guld, topaser, fjäril, 1 x 1,2 cm, vikt 0,9 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld, elefanter, stift, vikt 1,5 g.

Utrop: 550 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, barocka, magnetlås i vitmetall, längd 44 cm.

175 kr

Utrop: 175 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, barocka, förgyllt lås, längd 46 cm.

200 kr

Utrop: 175 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, silverlås, längd 40 cm.

325 kr

Utrop: 175 kr

PÄRLCOLLIER, odlade sötvattenspärlor, förgyllt lås, längd 44 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, blomsterformad korall, skruvlås i gulmetall, längd 42 cm.

225 kr

Utrop: 175 kr

COLLIER, korall, lås i vitmetall, längd 38 cm.

Utrop: 175 kr

KEDJA/HÄNGE, sterling silver, förgyllt, Floradanica, längd 65 cm, vikt 32,5 g.

Utrop: 450 kr

ARMBAND, HÄNGE, silver, filigran, vikt 47,8.

Utrop: 600 kr

BROSCH, sterling silver, blomma, vikt 5,9 g. Danmark.

Utrop: 175 kr

ARMBAND, sterling silver, längd 16,5 cm, säkerhetskedja, vikt 46 g.

500 kr

Utrop: 600 kr

ÖRHÄNGEN, 18K guld/vitguld, 2 briljanter ca 0,06 ctv, ca W/VS, huggies, vikt 4,1 g.

Utrop: 1 500 kr

KEDJA/HÄNGE, 18K vitguld, hänge med 8 åttkantslipade diamanter ca 0,08 ctv, ca W/VS-SI, en skadad, kedjans längd 40 cm, vikt 3,4 g.

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr