961 - 980 av 1 479
1...484950...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 augusti 2011

Klubbad för

Klackring, med sten, 18K Ø20 8g

Utrop: 2 600 kr

Herrur, Credos, manuell, 18K, plastglas, läderarmband

2 000 kr

Utrop: 950 kr

Fickur, i silver, en boett, med nyckel

425 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Audemars Piguet, Royal Oak Offshore Lady, chronograf, nr.0224 snr.F80085, automat, safirglas, datum, briljantkrans, stål, integrerat gummiband, viklås, ca.2006, box, ytterkartong

60 000 kr

Utrop: 69 000 kr

Damur, Avia 14K, manuell, går ej, repigt plastglas, armband Bismarck 18K tot.18,5cm brv.31,7g

5 600 kr

Utrop: 5 800 kr

Parti guld, graverat, 18K 2,7g

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld, 14K 1,2g

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, defekt, graverat, 18K 39,6g

Utrop: 10 800 kr

Damur, Longines Conquest, refnr.L1.114.3 snr.27438307, quartz, safirglas, datum, bicolour, integrerad orginallänk, viklås, box, cert april 1995

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, HTC Desire Z, med hörlurar, laddare, usb kabel och manualer i kartong, Oanvänd

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Tändare, Dupont, stål/gulmetall, nr.84LL648

1 300 kr

Utrop: 950 kr

Tavla, grafik, ritad och graverad av Gillberg 1784, Greve Carl Fred Schester, i ram, 38x29cm utan ram

225 kr

Utrop: 300 kr

Glas, skål Orrefors, höjd ca.11,5cm, Ø 19cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Glas, skål Orrefors, signerad, höjd ca.9cm, Ø 17cm, nagg i ett hörn

100 kr

Utrop: 100 kr

Handväska, Louis Vuitton, modell Houston, Brun med läderhandtag, 30x24x14cm, smärre slitage

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

Biljardkö, Cybe, med fodral

Utrop: 700 kr

Dosa, Cigarettetui i alpacca saknar resårband

Mynt, Minnesmynt i skadat plastetui Silver 26,9g

225 kr

Utrop: 150 kr

Parti Silver, skadat Silver 12,3g

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti Guld, skadat graverat 23,4g 18K

5 500 kr

Utrop: 6 300 kr