Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2011
Klubbad för
Damur, 18K Omega i vitguld, armband 17-18cm, manuell, safirglas, nr 31544644 med äkthetsintyg, i box
Damur, 18K Certina i vitguld 17,5cm manuell safirglas nr 800675567 buckla på boett, nagg på armband
Elgitarr, Fender Squier Telecaster s/n ic 060946732 tillverkad i Indonesien, små repor, mjuk fodral
Glas, Champangeglas Orrefors Efva Attling Diamond Edition i kartong, hänge 18K med diamanter, 18cl
Bestick, Silver Olga i låda 52delar Bordsdelar 36st, Kaffe moccaskedar 12st Servettringar 4st