361 - 380 av 1 321
1...181920...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2011

Klubbad för

Damur, 18K Omega i vitguld, armband 17-18cm, manuell, safirglas, nr 31544644 med äkthetsintyg, i box

6 600 kr

Utrop: 7 500 kr

Damur, 18K Certina i vitguld 17,5cm manuell safirglas nr 800675567 buckla på boett, nagg på armband

6 300 kr

Utrop: 4 600 kr

Tändare, Dupont DP5160 ej funktionsgaranti

850 kr

Utrop: 50 kr

Tändare, Cartier 59774K ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Shimano 3010 Aero GT, 4 kullager och en extra spole

450 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, ABU Cardinal 66 Snr 740108

100 kr

Utrop: 50 kr

Spole, Shimano 750 FI Symetre

75 kr

Utrop: 25 kr

Fiskerulle, Flugfiske Ryobi 444 Tackel division

100 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerulle, Flugfiske Ryobi 444 Fishing tackel

75 kr

Utrop: 50 kr

Elgitarr, Fender Squier Telecaster s/n ic 060946732 tillverkad i Indonesien, små repor, mjuk fodral

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Glas, Champangeglas Orrefors Efva Attling Diamond Edition i kartong, hänge 18K med diamanter, 18cl

Utrop: 13 800 kr

Utrop: 13 800 kr

Fiskerulle, Symetre 750 FI Shimano 5 kullager Fluiddriv II

450 kr

Utrop: 50 kr

Fiskespö, Shimano en ögla defekt, mjukt skydd

175 kr

Utrop: 25 kr

Ring, 14K med stenar Ø21 3,8g

Utrop: 850 kr

Skedar, 12st Teskedar i Nysilver 140mm, modell Olga

275 kr

Utrop: 75 kr

Bestick, Silver Olga i låda 52delar Bordsdelar 36st, Kaffe moccaskedar 12st Servettringar 4st

11 800 kr

Utrop: 8 900 kr

Parti guld, 18K 4,2g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K Pansar med Hänge 42cm 1,8g

Utrop: 600 kr

Klackring, 18K Ø17 1/2 små repor 4,1g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr