321 - 340 av 1 321
1...161718...67 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 september 2011

Klubbad för

Örhängen, 18K ett par 2,3g

Utrop: 900 kr

Örhängen, 18K ett par 2,1g

Utrop: 850 kr

Parti guld, 14K bucklig 10,1g

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring, 18K i vitguld med diamanter 1x ca 0,40ct 2x ca 0,20ct 6x ca 0,03ct Ø17 3/4 5,6g

8 300 kr

Utrop: 9 600 kr

Damur, 18K Certina med armband 18K 18cm, gravyr, manuell med repigt plastglas Bruttovikt 25,8g

4 700 kr

Utrop: 5 500 kr

Damur, 18K Svalan med armband X-länk med stav 18K 16cm, manuell med safirglas, Bruttovikt: 18,5g

3 400 kr

Utrop: 3 700 kr

Herrur, 18K Tissot Seastar Seven med läderarmband, gravyr, manuell med plastglas

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck 44cm 12,4g

Utrop: 3 600 kr

Herrur, Longines i stål med gravyr, manuell med plastglas

1 500 kr

Utrop: 700 kr

Hänge, 18K 1,1g

Utrop: 425 kr

Parti guld, 18K trasigt 3,6g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K i vitguld med diamant ca 0,23ct Ø17 3/4 5,6g

Utrop: 4 100 kr

Damur, Skagen i stål med stålarmband snr 380XSGS1, quartz med plastglas, batteribyte behövs

325 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Festina Chronograph i stål med stållänk snr. 16169, quartz med safirglas

400 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Tissot i stål PRS 516, automat med safirglas

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Tennstop, stämplat Svenskt Tenn Göthlin, Ø15cm Höjd:19cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake, i Silver Fot Ø9cm Höjd:15,5cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Tissot Seastar 18K med gravyr och stålarmband, quartz, plastglas, saknas sprint till armband

2 300 kr

Utrop: 600 kr

Fickur, 14K med 2 boetter, 24-timmars och sekundvisning, små bucklor, klockkedja i metall 25cm

4 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge, 18K 2,2g

Utrop: 800 kr