Avslutad | Pant – Tisdag 9 augusti 2011
Herrur, Stewal Master, stål, automat, datum, safirglas, läderband med viklås, skelettboett, nr: SW110, i box med garantikort
Herrur, Certina, 14K i boett, 18K i X-länk, defekt urtavla, repigt plastglas, små bucklor på boett, brv: 48,1g nr: 52108
Herrur, Champion Pathfinder, stål, slitet läderband, datum, safirglas, kronograf, nr: C2973
Damur, Gant Bedstone, stål, läderband ej original, stenkrans, datum, safirglas, nr: 1065
Herrur, Tissot Le Lode, stål, safirglas, automat, skelettboett, nr: QKS.HA.12610 L164/264, i box med manual och extra länkbitar
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust i stål/guld, jubiléelänk, safirglas, automat, små repor, i box med äkthetsintyg, refnr: 16233, snr: L369566, verknr: 5790890
Herrur, Omega Seamaster, stål med slitet läderband, repigt plexiglas, manuell, graverad
Herrur, Breitling Chronometre Crosswind, stål/guld, automat, defekt vid låset, safirglas, kronograf, nr: 459625 B13355