Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2011
Klubbad för
Herrur, Certina New Art 14K, automatic, bakboett graverad, plastglas, klocklänk ej guld 21,5cm
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Fujifilm Finepix S1600, 15X Optical Zoom, serie nr OUQ92123, med USB sladd
Pantvaror Elektronik
Dator, bärbar HP PA G706 snr: CND8142NTR, tangent saknas (F1), med laddare i väska
Pantvaror Elektronik
Dator, bärbar HP Paviljon DV63000SO snr:00196-086-738-203 med laddare i ryggsäck
Vas, underfång i rosa med tryckt dekor i svart signerad Orrefors Limited 2003 9421 87 Per B Sundberg upplaga 50 höjd 47cm med certifikat små skador i glasyr
Pantvaror Elektronik
Ipod, Nano 6th generation 16GB snr: DCYDMS7EDDW4 med hörlurar och USB-kabel i ask