261 - 280 av 1 930
1...131415...97 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 juli 2011

Klubbad för

Halskedja, i silver 43,5cm 12,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Collier, stel, i silver 24,2g

150 kr

Utrop: 50 kr

Collier, med blå sten, i silver 42,5cm 11,6g

125 kr

Utrop: 50 kr

Halskedjor, 3 st, i silver 42-47cm 9,7g

50 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 10 skedar i silver 120mm

425 kr

Utrop: 400 kr

Silver, 1 Gräddskål 100mm, 1 Sockerskål 110mm i silver 367,0g

1 700 kr

Utrop: 500 kr

Bestick, 7 skedar i silver 148mm

650 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Helvetia 14K, manuell, defekt, plastglas repigt, skador på bakboett, läderarmband slitet 22,5cm

1 300 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Omega 14K, manuell, med datum, plastglas, läderarmband 23cm

2 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Kaffekoppar, 6 kaffekoppar med fat och assietter B&G Kjöbenhamn, Blå Måsen

650 kr

Utrop: 50 kr

600 kr

Utrop: 50 kr

Ljustakar, 1 Par ljustakar, nagg på en, B&G Kjöbenhamn, Blå Måsen höjd 13cm

325 kr

Utrop: 50 kr

Sockerskål, med lock höjd 10cm, 1 Gräddkanna höjd 9cm, B&G Kjöbenhamn, Blå Måsen

425 kr

Utrop: 50 kr

Kakfat, med genombruten kant vid handtag, Ø 26cm B&G Kjöbenhamn, Blå Måsen

325 kr

Utrop: 50 kr

Fat, på fot Ø 24cm, B&G Kjöbenhamn, Blå Måsen

375 kr

Utrop: 50 kr

Skålar, 2 st skålar fyrkantiga Ø11cm, 3st fat runda Ø9,5cm, 1 st tandpetshållare höjd 5cm, B&G, Kjöbenhamn, Blå Måsen

475 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, 12 kaffeskedar i silver modell Rosenholm 110mm

550 kr

Utrop: 250 kr

Ring, slät, i vitguld, graverad Ø16 1/2 18K 6,7g

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring, tvåfärgad med diamanter 7 x ca 0,02ct 18K Ø20 6,4g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Klackring, med sten 18K Ø19 1/2 6,4g

Utrop: 2 200 kr