1501 - 1502 av 1 502
1...747576 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 juni 2011

Klubbad för

Glas, Vas Orrefors signerad Kjell Engman numrerad 7040601 höjd ca 38cm

1 400 kr

Utrop: 350 kr

Glas, Vas Orrefors Zodiac design Erika Lagerbielke höjd ca 20cm

Utrop: 600 kr