Glas, Vas Orrefors signerad Kjell Engman numrerad 7040601 höjd ca 38cm
Utrop: 350 kr
Glas, Vas Orrefors Zodiac design Erika Lagerbielke höjd ca 20cm
Utrop: 600 kr
Tisdag 28 jun 2011