Avslutad | Fashionabla – Torsdag 12 maj 2011
Accessoarer Pennor
PARKER 180, förgylld reservoarpenna med stift i 14K guld, 1970-tal, i orginalask.
VÄSKA, MIU MIU, naturfärgat linnetyg (någon fläck), brunt läder, 40x24x14 cm, dustbag.
VÄSKA, IPA-NEMA, svart läder, handbroderad med guldfärgad tråd, paljetter, 36x23x10 cm, dustbag.
Kläder Skor
SANDALETTER, CHRISTIAN DIOR, brun, beige tyg, läder, klack 8 cm (avskavning på ena klacken) stl 37 1/2, skopåse.
Kläder Skor
SANDALETTER, LOUIS VUITTON, creme färgat tyg, gul skinnlack, blommor i olika färger, kilklack i rep 10 cm, stl 38 1/2, skopåsar.
Accessoarer Bälten
SKÄRP, PRADA, brunt läder, stickningar i beige, spänne i vitmetall med mörkbrunt och ormskinnspräglat läder, längd 90 cm, bredd 3,5 cm, påse.