61 - 80 av 295
1...345...15 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 april 1998

Klubbad för

ROLEX, Oyster Perpetual Date, damur, guld / stål, safirglas, briljantkrans, Ref nr. 69173, Serie nr. 8076029, ca 1984.

Utrop: 33 000 kr

OMEGA, herrur, 18K guld, quartz, safirglas.

5 000 kr

Utrop: 5 800 kr

OMEGA, DAMUR, 18K guld med åttkantslipade diamanter, manuell, läderband, etui.

2 500 kr

Utrop: 2 700 kr

CERTINA, fickur, 14K guld med metallkedja.

500 kr

Utrop: 550 kr

IWC, damur, 18K guld, manuell, fasettslipat safirglas, länk defekt.

Utrop: 1 200 kr

JEAN PERRET, damur, silver, svart tavla, manuell

Utrop: 800 kr

OMEGA 18K, herrur med slipat safirglas manuell, ca 1965 totalvikt 63.0g

Utrop: 6 000 kr

CERTINA, herrur, 18K guld med original läderband, automatisk

Utrop: 3 500 kr

FICKUR, 14K guld, kronograf, kvartsrepetition, glas saknas, bucklor. 61 mm diameter.

7 000 kr

Utrop: 7 800 kr

Klockor Golana

GOLANA, damur, silver, svart tavla, manuell

Utrop: 1 200 kr

OMEGA, fickur med röd tolva, silver, tavla skadad, manuell

650 kr

Utrop: 400 kr

FICKUR, savonett, 18K guld innerboett 18K, bucklor.

1 800 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Movado

MOVADO, 18K guld, 1940-tal, L= 18.5 cm, manuell

4 000 kr

Utrop: 5 000 kr

OMEGA, herrur, stål, stämgaffel.

2 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Klockor Bulova

BULOVA, accutron, stål, plexiglas

1 100 kr

Utrop: 500 kr

SCUBAPRO, herrur, stål, dykarur, automatisk.

Utrop: 900 kr

EXACTA, sporting, herrur, stål, kronograf, manuell.

1 700 kr

Utrop: 1 500 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas.

Utrop: 500 kr

CERTINA, herrur, 18K guld manuell, gravyr, metallänk.

800 kr

Utrop: 900 kr

Klockor Citizen

CITIZEN, herrur, quartz, titan / doublé, kronograf, alarm, datum, integrerad länk, box.

Utrop: 1 400 kr