1661 - 1680 av 1 683
1...838485 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 maj 2011

Klubbad för

Elgitarr, Fender Stratocaster 79 USA snr S961767 hårt fodral, stall och mikrofoner ej orginal, lackskador

4 500 kr

Utrop: 4 100 kr

Elgitarr, ESP LTD M-100FM Indonesien serienr. IR0513490 med mjukt fodral

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Squier Stratocaster VII, sjusträngad, mjukt fodral, saknar en sträng

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Ibanez stålsträngad med inbyggd mic modell nr: V72ECE-BK-2701 snr: J070800132 mjukt fodral

900 kr

Utrop: 500 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Eterna EC12 by Yamaha nylånsträngad snr. 70801371 mjukt fodral, 4 strängar saknas

175 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr, Gibson Les Paul USA snr 013680539 hårt fodral

6 200 kr

Utrop: 6 000 kr

Elgitarr, Gibson Marauder USA snr. 00188256 mjukt fodral, lackskador, sprickor, skador på plektrumskyddet samt skruvar saknas, knopp på switchen saknas, en dott saknas

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Yamaha FG-433S snr. QJP087247 mjukt fodral, små lackskador på lock

Utrop: 2 000 kr

Elbas, Greg Bennett Fairlane mjukt fodral, små skador på kroppen, en ratt lös

550 kr

Utrop: 700 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Benton snr. 76550004 nylånsträngad, små skador på halsen

75 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Storformatskamera Linhof Technikardan S23 snr. 9921219 med Optik Linhof - Schneider 150mm 5,6 snr. 14206360, Super Angulon 47mm 5,6 snr. 14540166, Rodenstock grandagon 77mm 6,8g snr. 9228082, Magasin Lindhof Rapid Rollex 6x7cm, väska

13 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon A-1 snr: 763817 objektiv Canon 28mm 1:2.8 snr: 127812, Objektiv Canon 50mm 1:1.8 snr. 1060937, Blixt Canon speedlite 199A nr 0314

700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Canon EOS 5 nr 1102997 objektiv Canon ultrasonic 28-105mm 1:3.5-4.5 snr. 0805481F

750 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

DVD-spelare, Denon DCD-500AE snr. 7066610516 med fjärrkontroll

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digital Videokamera Pansaonic SDR-S7 snr D8HX00045 laddare, manual, 2 CD-ROM skivor, kartong

1 200 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Elektronik

Video, JVC HR-J690EU snr. 097B2229

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Nikon D60 snr 6339682 Objektiv Nikon AF-S DX Nikkor 18-55mm snr. 12527422, blixt Nikon SB-400 snr. 2232782, laddare, kartong

3 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Krus, Höganäs 5L höjd 23cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Krus, Höganäs 4L höjd 20,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Krus, Höganäs höjd 19cm, naggad

75 kr

Utrop: 50 kr