Avslutad | Pant – Tisdag 3 maj 2011
Herrur, Certina 18K quartz batteribyte behövs, repa på urglas datum vattentät med svart läderamband/slitet
Herrur, Certina certidate 14K manuell repigt urglas med trasigt läderarmband snr:852372965
Herrur, Certina DS Nautic stål quartz chronograph safirglas vattentät datum med stålarmband/repig
Gitarr, Akustisk gitarr Yamaha FG-411 BL lackskador, slitage axelremshållare saknas, snr: 60408355 i mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
Tv, Plasma-tv Samsung PS50C435 50tum 100Hz, snr:B4R34PZ900007N med strömkabel och fjärrkontroll saknar kartong
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera PO-1105, 5 Megapixel med manual, cd-skiva och usb-kabel i oginalkartong
Glas, Ljusstakar ett par Orrefors Celeste design Anne Nilsson höjd ca 37cm i kartong