1641 - 1649 av 1 649
1...818283 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 april 2011

Klubbad för

Dragspel, Pianodragspel Parrot svart 1308 serienr. 788 i väka, övre tangentsatsen lossnat lite i fästet

425 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr, Gibson Melodymaker snr 005090357 hårt fodral, saknar en sträng, små stötskador på kroppen

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Resonata nylånsträngad serienr: 55880 mjukt fodral

325 kr

Utrop: 300 kr

Tvärflöjt, Yamaha YFL-211S serienr. 174173 i etui

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Canon Ixus 40 serienr. 8931107822, 1GB minneskort, skador på skärmen, USB-kabel, laddare utan nätkabel

225 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Casio Exilim EX-H10 serinr: 41109891A, 4GB minneskort, laddare, USB-kabel, AV-kabel, manual, CD-rom skiva i kartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, olja på duk, Uno Alanco Paris 1914, 43x31cm

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Ishink, i glas, Orrefors Ø13,8cm höjd 13cm, med tång

300 kr

Utrop: 350 kr

Kikare, Steiner Hunting 8x56 nr. 90804 25055

1 000 kr

Utrop: 500 kr