861 - 880 av 1 559
1...434445...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2011

Klubbad för

Halskedja, 18K vitguld manglad Pansar 45cm 27,8g

Utrop: 6 400 kr

Armband, 14K vitguld 18,5cm 11,9g

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Ring, 18K Ø 17¼ graverad 1,6g

Utrop: 375 kr

Bestick, i silver 12 Bordsgafflar Mema och Cohr 18cm, 12 Bordsknivar Cohr 18,5cm, 12 Bordsskedar Mema ca18cm 12 Dessertskedar ca 16cm Mema och Cohr allt modell Sachsisk

10 400 kr

Utrop: 8 500 kr

Armband, 925 Silver Pansarlänk 23cm 82g

425 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, 925 Silver Pansarlänk 55cm 100g

550 kr

Utrop: 400 kr

Silver, 3st Vristlänkar 26-27cm 3 Halskedjor 42-80cm 104g

450 kr

Utrop: 300 kr

Silver, 2st Armband 2st Ringar Ø19½ samt Ø17½ 48g

425 kr

Utrop: 300 kr

Halskedja, 21K 45cm 17,4g

Utrop: 4 600 kr

Ring, 14K Ø16½ med röd sten, trasig, saknar sten 1,2g

Utrop: 175 kr

Damur, Girard Perregaux 14K, med diamanter äldre slipning 6x ca 0,03ct manuell, går ej, repigt glas, med stållänk 18cm, trasig vid spänne

900 kr

Utrop: 400 kr

Dykarur, Suunto D4 boettnummer 91002958 med manual,extra längre armband, manual, kartong

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Damur, Zenith 18K manuell boettnummer 447A801 med korridorlänk 20,5cm 18K Bruttovikt 41,5 g

Utrop: 9 000 kr

Herrur, Baume & Mercier Riviera, automat, datum, referensnummer MV045165 Serienummer 2786109, med stållänk 18cm i orginalbox med manual

4 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Certina DS First, datum modell RKP-HA-14641, serienummer 115.7184.44 med tvåfärgad länk 19cm

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Rolex Explorer II, automat, datum, stål refnr 16570T serienr Z794672, oysterlänk 17cm, repor på boett och länk

Utrop: 28 000 kr

Damur, DKNY, modell NY4414, quartz, serienummer 110808 med stenar, guldfärgad stållänk 15cm, repor på glas

400 kr

Utrop: 900 kr

Herrur, Seiko limited edition tillverkad med anledning av Thailands Kejsares 80 års firande modell 7S36-02XO, snr 781798 automat, dag, datum, stållänk 19cm, bruksskick

1 800 kr

Utrop: 1 400 kr

Herrur, Lemonia, stål, manuell, datum, plastglas med länk 18K 18,5cm, repor på glas

Utrop: 8 100 kr

Herrur, Jaques Richal, quartz, modell CH240457, stål, plätterad, kronograf, datum, repig länk 18cm, kronografen ej kalibrerad

600 kr

Utrop: 700 kr