Avslutad | Pant – Tisdag 5 april 2011
Bestick, i silver 12 Bordsgafflar Mema och Cohr 18cm, 12 Bordsknivar Cohr 18,5cm, 12 Bordsskedar Mema ca18cm 12 Dessertskedar ca 16cm Mema och Cohr allt modell Sachsisk
Damur, Girard Perregaux 14K, med diamanter äldre slipning 6x ca 0,03ct manuell, går ej, repigt glas, med stållänk 18cm, trasig vid spänne
Dykarur, Suunto D4 boettnummer 91002958 med manual,extra längre armband, manual, kartong
Damur, Zenith 18K manuell boettnummer 447A801 med korridorlänk 20,5cm 18K Bruttovikt 41,5 g
Herrur, Baume & Mercier Riviera, automat, datum, referensnummer MV045165 Serienummer 2786109, med stållänk 18cm i orginalbox med manual
Herrur, Certina DS First, datum modell RKP-HA-14641, serienummer 115.7184.44 med tvåfärgad länk 19cm
Herrur, Rolex Explorer II, automat, datum, stål refnr 16570T serienr Z794672, oysterlänk 17cm, repor på boett och länk
Damur, DKNY, modell NY4414, quartz, serienummer 110808 med stenar, guldfärgad stållänk 15cm, repor på glas
Herrur, Seiko limited edition tillverkad med anledning av Thailands Kejsares 80 års firande modell 7S36-02XO, snr 781798 automat, dag, datum, stållänk 19cm, bruksskick
Herrur, Lemonia, stål, manuell, datum, plastglas med länk 18K 18,5cm, repor på glas