Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2011
Klubbad för
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust med plastglas diaindex jubileelänk guld/stål sliten snr:5878493 i box
Fickur, Elgin Savonett tre st boetter 10K, med bladrankadekor , diameter 43mm bruttovikt: 63,0g
Herrur, Swiss Army victorinox stål med gummiband snr:010170558 quartz batteribyte krävs
Set, med stenar, Collier 43cm 1 sten saknas, 1 Par Örhängen, 1 Armring öppningsbar Ø 6cm skev 18K 124,0g
Barometer, målad glasfront, någon nagg, färgslitage "Norddeutscher Lloyd Bremen", höjd 50cm