1361 - 1380 av 1 441
1...686970...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2011

Klubbad för

Collier, med pärlor 49cm, Armband 20,5cm 18K 16,6g

Utrop: 3 800 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Datejust med plastglas diaindex jubileelänk guld/stål sliten snr:5878493 i box

12 200 kr

Utrop: 15 000 kr

Fickur, Elgin Savonett tre st boetter 10K, med bladrankadekor , diameter 43mm bruttovikt: 63,0g

3 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Swiss Army victorinox stål med gummiband snr:010170558 quartz batteribyte krävs

850 kr

Utrop: 600 kr

Ring, Vitguld med stenar och 16 små diamanter Ø 17 1/4 14K 5,7g

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, defekt 18K 2,6g

Utrop: 600 kr

Ring, defekt 14K 3,1g

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina quartz 18K i boett med läderrem, datum, plastglas i box

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Jet Set San Remo Chronopraph Quartz i box snr:J3757

425 kr

Utrop: 200 kr

Damur, Diesel med läderband snr: 340707Quartz batteribyte krävs datum i box

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring, med stenar skev Ø 17 14K 4,1g

Utrop: 750 kr

Ring, med diamant 1xca 0,15ct Ø 17 14K 6,1g

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Örhängen, med diamanter 18xca 0,02ct 18K 5,2g

Utrop: 2 000 kr

Set, med stenar, Collier 43cm 1 sten saknas, 1 Par Örhängen, 1 Armring öppningsbar Ø 6cm skev 18K 124,0g

Utrop: 28 500 kr

Halskedja, Venezia 38cm 18K 2,4g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Bismarck defekt länk 43cm 18K 4,8g

Utrop: 1 100 kr

Barometer, målad glasfront, någon nagg, färgslitage "Norddeutscher Lloyd Bremen", höjd 50cm

375 kr

Utrop: 1 500 kr

Bestick, Solingen rostfri uppsättning med guldförgyllt inslag, i väska

1 800 kr

Utrop: 500 kr

Skål, Rostfri skål Georg Jensen 34cm diameter

650 kr

Utrop: 400 kr

Hänge, Gravyr Gustaf 18K 1g

Utrop: 250 kr