1161 - 1180 av 1 441
1...585960...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 mars 2011

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon G11 med tillbehör i kartong, 8GB minneskort, Nr: 9038002756 garanti t.o.m. 2011-05-02

2 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Pantvaror Elektronik

Spelkonsol, Xbox 360 S 4GB med handkontroll, HDMI-kabel, tillbehör i kartong, Nr: 020685702805

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Forza Motorsport 3 (för Xbox 360) 2 skivor

100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Elektronik

Spel, Alan Wake (för Xbox 360)

25 kr

Utrop: 150 kr

Grafiskt blad, sign. Thomas Franzén -77 4/30, 31x42, "allt kommer att bli lungt och jag kommer att längta efter allt"

125 kr

Utrop: 400 kr

Litografi, sign. Berndt Rune Jäverbrant nr.254/360, 34x47, glas saknas i ram,

25 kr

Utrop: 300 kr

Porslin, Figurin Kunglig Dansk, Sjöjungfru höjd 22cm, sign. Edvard Eriksen

425 kr

Utrop: 1 000 kr

Porslin, Figurin B & G, Piga höjd 21cm

325 kr

Utrop: 500 kr

Porslin, Figurin B & G, Skomakare, höjd 22cm, sign. Axel Locher

425 kr

Utrop: 500 kr

Fiskespö, Shimano XFX 165 UL med rulle Shimano AX ULSA 500, 2 askar med blandade drag

425 kr

Utrop: 200 kr

Matta, 215x127, sliten!

500 kr

Utrop: 1 000 kr

Glas, Vas Books kristall Drottningholms slott, höjd 16cm, nr: 28/500

225 kr

Utrop: 200 kr

Armband, Ankar 19cm 18K 92,0g

18 400 kr

Utrop: 21 000 kr

Halskedja, Cordel doserad 43cm 18K 14,5g

Utrop: 3 300 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18K 15,4g

Utrop: 3 600 kr

Ringar, 2 med stenar skeva Ø 18 20 18K 11,9g

Utrop: 2 800 kr

Parti guld, defekt 18K 3,2g

Utrop: 750 kr

Ringar, 2st med gravyr varav en med diamanter 5xca 0,01ct Ø 16 3/4 18K 5,2g

Utrop: 1 300 kr

Herrur, Omega Constellation Automatisk, datum, repigt plastglas 18K i boett och länk, något defekt 19,5cm bruttovikt: 74,7g

Utrop: 14 200 kr

Parti guld, defekt 18K 7,0g

Utrop: 1 700 kr