601 - 620 av 1 132
1...303132...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 mars 2011

Klubbad för

Herrur, Omega manuell 14K, repig på baksidan, missfärgning på urtavla, länken oädel.

2 500 kr

Utrop: 850 kr

Damur, Tissot Quartz T-Trend, nr62103 diamond dream i stål med diamanter 40xca0,01ct med box.

3 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur, Certina manuell 18K i ur och länk, serienr på klockan, 186067, 19,5cm, 22,7g

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Citizen Promaster Quartz 200m, repor finns, serienr 2060456

300 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Certina Quartz ODC One, repa i glaset, sernr 536.1110.42 stållänk.

375 kr

Utrop: 300 kr

Armband, 21K, skador finns, 8,3g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, 18K två udda örhängen, 1,3g

Utrop: 300 kr

Gitarr,Yamaha AE-500 nr QMO 0093S, en volymknapp fastlimmad, ligger i fodral

2 000 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon D40 nr 6547881 med optik Nikon 18-55mm nr 3698946, 4GB minneskort, laddare och väska.

2 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Kamera

Optik, Nikon DX AF-S Nikkor 55-200mm 1:4~5,6G ED, nr 2745252

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

Ringar, 2st 18K gravyr finns, 7,9g

Utrop: 1 900 kr

Klackring, 14K, 4,6g

Utrop: 850 kr

Keramik, Elefant i keramik, 26x26cm

375 kr

Utrop: 175 kr

Keramik, Elefant i keramik ca 26x30cm. Skadad på bakre benen

250 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Övrigt

Tavla, Stig Claesson / Slas -71, 58x67cm (d)

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

Parti guld, defekt 18K 1,8g

Utrop: 425 kr

Pantvaror Övrigt

Parti guld, defekt med stenar graverad 18K 25,3g

Utrop: 5 800 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med pärla 14K Ø18 1,9g

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med sten 14K Ø17 1,3g

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Örhängen, ett par 18K 0,2g

50 kr

Utrop: 75 kr