Avslutad | Lilla Smycken – Torsdag 28 april 2011
Klubbad för
ARMRING, silver, graverat mönster 5,2 x 6,1 cm, vikt 14,6 g, säkerhetskedja, England.
BÄGARE, silver, invändig förgyllning, höjd 4,7 cm, Silversmedjan Trosa 1978, vikt 67,6 g.
BÄGARE, silver, invändig förgyllning, höjd 4,5 cm, Silversmedjan Trosa 1978, vikt 70,5 g.
LJUSSTAKAR, ett par, silver, höjd 17,5 och 17,3 cm, Thore Eldh, K&E Carlsson 1966, fyllda, en står instabilt, slitage, två bucklor.