801 - 820 av 1 369
1...404142...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2011

Klubbad för

Golfklubbor, Järnklubbor Wilson Staff 4-9 +S, +W, +G, något slitna

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr

Golfklubba, Taylormade Burner draw, 10,5grader

750 kr

Utrop: 700 kr

Golfklubba, Best golf 3, 15grader, något sliten

75 kr

Utrop: 100 kr

Golfklubba, Best golf 5, 18grader, något sliten

75 kr

Utrop: 100 kr

Golfklubba, Odyssey Dual Force Rossie 2, Putter

500 kr

Utrop: 100 kr

Golfbag, Ogio Bärbag

475 kr

Utrop: 100 kr

Fat, Silver, med bård små skador, P8-1941, Øca26,5cm 353,1g

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Askkopp, Orrefors, LH 4384521

200 kr

Utrop: 50 kr

Skål, i kristall, Orrefors Höjd ca11cm Bredd ca15,6cm

250 kr

Utrop: 150 kr

Skål, i kristall, Orrefors Höjd ca 10cm Bredd 18,5cm

700 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar, ett par Orrefors, ena märkt 453665, Höjd ca 19cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Ljusstake, i porslin av Lisa Larsson, små glasyrskador, nagg på två av fötterna

425 kr

Utrop: 300 kr

Brosch, i silver med 29 rosenslipade diamanter i olika storlekar, 10,3g

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Armlänk 18K, Bismarck med berlock 18K något defekt, 15,1g

Utrop: 4 000 kr

Parti guld, 18K Armlänk, Hänge med diamant, Ring vitguld med diamant 0,04ct en klo saknas, Ring trasig med färgsten, Stenring,trasig, 12,2g totalt

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, 18K Venezia 42cm, 5,2g

Utrop: 1 400 kr

Armlänk, 18K Bismarck 18cm, 1,8g

350 kr

Utrop: 475 kr

Ring, 18K Ø17¾ med diamant 0,03ct, 1g

Utrop: 300 kr

Örhängen, 18K med pärlor, 1,5g

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring, 18K Ø16¾ tvåfärgad (stämplad Langaard) med 55 diamanter, 15g

Utrop: 6 900 kr