Avslutad | Pant – Tisdag 1 mars 2011
Herrur, Rolex Daytona stål/guld mop urtavla med brillianter, med Oysterlänk stål/guld 17,5cm, snr P696449 ref 16523 guldring sliten, 1extra länkbit, med cert (01) i träbox
Damur, Rolex Oyster Perpetual i stål/guld med Oysterlänk stål/guld 17,5cm, repig snr U421036 ref 67183
Herrur, Tissot quartz, med plastglas repigt, boett skev/repig 18K, länk 18K sliten 21cm bruttovikt 55,1g
Herrur, Tissot Chronograph, 100m, datum, quartz, repigt mineral glas, i stål med länk i stål ca18cm, repig, E662/762M
Herrur, Certina plastglas repigt, manuell, graverad (för nit...) 18K, snr: 966947, med läderarmband slitet
Herrur, Emporio Armani, AR-0148 stål något repig quartz med läderarmband något slitet i box och ytterkartong
Herrur, Tag Heuer Proffesional Kirium, quartz, i stål snr: DX4473 refnr: WF111F med integrerad länk i stål ca16,5cm repig
Dragspel, Pianodragspel Castelfidardo Principe Exportation slitet, i väska trasig
Gitarr, Akustisk Fender DG-3 snr: 96122346 med lackskador samt saknar strängar i mjukt fodral
Förstärkare, Gitarrförstäkare Fender Yale reverb snr F322392, glapp i strömbrytaren, FUNGERAR EJ, slitage
Elgitarr, Fender Lead 1 made in USA snr: E115192 (1980-82), glapp i mickinput,stötskador och repor, i mjukt fodral
Elgitarr, Squier Stratocaster made in Indonesia snr IC040640306, något sliten, i mjukt fodral
Pantvaror Elektronik
GPS, Garmin etrex HCx med manual, programvara samt minneskort med kartor över Norrland, i kartong
Pantvaror Elektronik
Spelkonsol, Sony PSP 1001 snr: PP117868098 2st laddare, slitna hörlurar, minesskort 512MB, resecase, manualer i kartong
Pantvaror Elektronik
PSP spel, 4st spel till PSP-konsol, Hot shots Golf, Lumines Puzzle, Burnout, Ridge Racer
Pantvaror Elektronik
PSP spel, 4st spel till PSP-konsol, Loco Roco, King Kong, Metal Gear, Terminator 2