Avslutad | Pant – Tisdag 1 februari 2011
Klubbad för
Damur, Certina 18K i boett och länk 16,5cm, något bucklig, med monogram EA manuell bruttovikt: 20,6g
Brosch, Sterlingsilver Häst nr 2, storlek 5x5cm, signerad Wiwen Nilsson, stämplad AN Lund 1955
Bronsfigurin, Liten flicka stämplad ceb,H= 13,5cm inklusive sockel, 1 Ljusstake Hallon Orrefors