Örhängen, 2 par 18K ett lås saknas, 4,8g
Utrop: 1 400 kr
Ring, 18K Ø17 med vita och blå stenar, 2g
Utrop: 600 kr
Ring, 18K Ø17 med vita stenar och en blå, 2,4g
Utrop: 650 kr
Hänge, 18K Katt, 4,4g
Halskedja, 18K doserad Bismarck 44cm, 16,6g
Utrop: 4 200 kr
Ring, 18K vitguld Ø16¾ med små diamanter och grön sten, 3,2g
Utrop: 1 100 kr
Slät Ring, 18K vitguld Ø24 Shalin, med gravyr, 8,5g
Utrop: 2 100 kr
Halskedja, 18K Pansar 50cm, 24,8g
Utrop: 6 500 kr
Armlänk, 18K X-länk med stav 18,5cm, länken något böjd, 23g
Utrop: 5 800 kr
Parti Guld, Damur 18K trasigt, Korridorlänk 18K något sliten, 18,5cm, 18,9g btto
Utrop: 2 600 kr
Armband, 14K 19,3cm lång, 2,4cm bred, 62,9g
Utrop: 12 000 kr
Armring, 14K öppningsbar Ø6cm, bucklor och slitage, 16,9g
Utrop: 3 200 kr
Ring, 18K vitguld Ø17¾ med liten diamant något nagg, 1,8g
Utrop: 500 kr
Ring, 18K Ø17¼ med små diamanter och gravyr, 2,6g
Ring, 18K Ø18¾ med små diamanter och gravyr, 3,9g
Stenring, 18K Ø16¾ med vit sten, 1,8g
Utrop: 550 kr
Halskedja, 14K 59cm, Hänge 14K Nyckel, 2,4g
Utrop: 475 kr
Armband, 18K trefärgad 17cm, 21,4g
Utrop: 5 600 kr
Armband, 18K trefärgad halvstel 19cm, 15,8g
Utrop: 4 100 kr
Stenring, 18K Ø17½ med färgstenar, + 1 par Örhängen 18K, 5,2g
Utrop: 1 500 kr
Tisdag 1 feb 2011