Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 mars 2011
Klubbad för
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY mellanbrun läder mynt/sedel/14 st kontokort 19x12 cm originalask
VÄSKA, BURBERRY svart läder/mässingsfärgade detaljer inköpt oktober 2010 kvitto finns 38x25x10 cm dustbag
VÄSKA, GUCCI vintage 1970-tal beige/nougat vaxat tyg/ läder med grön/röd tygrand 21x15x5 cm axelrem dustbag
VÄSKA, LOUIS VUITTON mod. Alma monogram 30x23x16 cm (lås och nycklar fattas) visst slitage
SOLGLASÖGON, DONATO RICCI AY-1702 bruna bågar/strass på sidorna etui och putsduk