41 - 60 av 188
1234...10 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 mars 2011

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, KENZO bomull/siden 85x85 cm gul/grå/lila

550 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, JIM THOMPSON 100% siden 195x65 cm cerise/grön

550 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, MULBERRY Brun läder (Kongo) 30x17x7 cm dustbag

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, DKNY guldfärgad 29x12x4 cm dustbag

400 kr

Utrop: 500 kr

SOLGLASÖGON, CHANEL 4117-B c.287/8G vita bågar/strass på sidorna (några repor på glasen) etui

900 kr

Utrop: 800 kr

Accessoarer Glasögon

GLASÖGON, CHANEL 3135 c.502 bruna bågar/slipat glas etui

600 kr

Utrop: 500 kr

COLLIER, GROSSÉ gulmetall/färgade stenar strass längd 90 cm

750 kr

Utrop: 300 kr

COLLIER, GROSSÈ gulmetall/färgade stenar/ strass längd 90 cm

325 kr

Utrop: 300 kr

ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR gulmetall/grön sten clips originaletui och påse

600 kr

Utrop: 250 kr

VÄSKA, GUCCI mellanbrunt läder 30x23x9 cm dustbag

2 800 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, FURLA guldfärgat läder 24x16x10 cm

350 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Skor

SKOR, FRIIS&COMPANY guldfärgat läder klack 9 cm st 40

275 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR vintage 1970-tal vikbar helmått 39x36 cm kuvert modell mått 39x22 blå/beige tyg/läder

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, J & M DAVIDSSON vit läder/mässingsfärgad detaljer 24x22x7 cm dustbag

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI beige/brun gg tyg/ ljusblå läder st 37

600 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, ALDO beige präglat läder klack 11 cm inbyggd platå 2 cm st 37

450 kr

Utrop: 500 kr

Kläder Skor

SKOR, PRADA ballerina i svart skinnl st 37 orginalkartong

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, KENZO 35%ull/30% bomull/28% akryl/7 % viscose röd/rödbrun/svart 180x40 cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, EMILIO PUCCI 100% siden cerise/brun/lila

475 kr

Utrop: 250 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, YSL 100% siden blå/beige/brun

100 kr

Utrop: 200 kr