Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 mars 2011
Klubbad för
SOLGLASÖGON, CHANEL 4117-B c.287/8G vita bågar/strass på sidorna (några repor på glasen) etui
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR vintage 1970-tal vikbar helmått 39x36 cm kuvert modell mått 39x22 blå/beige tyg/läder
Accessoarer Scarves
HALSDUK, KENZO 35%ull/30% bomull/28% akryl/7 % viscose röd/rödbrun/svart 180x40 cm