1181 - 1200 av 1 241
1...596061...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 januari 2011

Klubbad för

Gitarr, akustisk gitarr Cataluna SGS-C900CE saknas en sträng i mjukt fodral /skadat

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar Asus Eee PC 1008HA, 1,66GHz processor 160gb hårddisk 1gb ram-minne med strömkabel och manual i orginalkartong serienr 990AAS016221

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar Asus Eee Pc 1008HA, 166Ghz processor 160gb hårddisk 1 gb ram-minne med strömskabel och manual i orginalkartong serienr 960AAS264854

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Hänge, groda 18K 3,0g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas, Kosta Boda Catwalk signerad Kjell Engman höjd: 190mm

Utrop: 600 kr

Vas, Kosta Boda Catwalk signerad Kjell Engman höjd: 170mm smärre nagg

250 kr

Utrop: 50 kr

Vas, Kosta Boda Catwalk signerad Kjell Engman höjd: 340mm

Utrop: 1 200 kr

Fiske, Fiskespö Daiwa 375H-47

275 kr

Utrop: 50 kr

Fiskerullar, 5 st, diverse skador

325 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, skadat 18K 43,3g

Utrop: 11 000 kr

Ring, med diamant 1 x ca 0,01ct 18K Ø18. 1,6g

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par med diamanter 12 x ca 0,005ct 18K 1,6g

Utrop: 550 kr

Ring, två-delad tvåfärgad 18K Ø16 3/4. 5,8g

Utrop: 1 900 kr

Parti guld, graverat/skadat med stenar 18K bruttovikt 19,0g

Utrop: 4 600 kr

Parti guld, skadat 14K 2,7g

Utrop: 550 kr

Parti guld, skadat 18K 5,2g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, med vit sten 18K 0,7g

Utrop: 175 kr

Hänge, tvåfärgad med diamanter 22 x ca 0,005ct 18K 1,3g

Utrop: 500 kr

Halskedja, Pansar 18K 49cm 5,5g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Venezia 18K 38cm 2,9g

Utrop: 750 kr