1101 - 1120 av 1 151
1...55565758 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011

Klubbad för

Damur, D&G stål quartz med stenar stellänk delbar

475 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld, defekt 14K 21,8g

Utrop: 4 200 kr

Parti guld, defekt 18K 10,6g

Utrop: 2 700 kr

Armband, Bismarck 18,5cm 18K 38,1g

Utrop: 9 700 kr

Brosch, defekt 18K 2,5g

Utrop: 650 kr

Midsize, Dam/Herrur Tag Heuer quartz stål /doublé modellnr: WG 1222-KO, snr M98874, 15cm

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Herrur, Junghans Mega Solar Ceramic No. 9235733

750 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld, defekt innehåller stenar 18K 5,0g

Utrop: 1 300 kr

Elgitarr, Ibanez Musician B816251, lackskador i hårt fodral, Japan

1 800 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Vitguld venezia 42cm, hänge med 9 små diamanter 18K 1,9g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Pansar 80cm 18K 43,8g

Utrop: 11 200 kr

Ventiltrombon, Amati snr: 591639 bruksslitage i väska

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Nikon D80, obj 18-135 Nikon dx ed, cd, kort 1Gb, laddare, väska, manual

3 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Venezia 43cm med Hänge med pärla 18K 15,1g

Utrop: 4 300 kr

Halskedja, Venezia 42,5cm med Hänge 18K 6,0g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 60cm med Hänge med pärla 18K 13,4g

Utrop: 3 800 kr

Parti guld, defekt 18K 11,1g

Utrop: 2 800 kr

Parti guld, defekt 18K 3,7g

Utrop: 950 kr

Collier, X-länk med gröna stenar 45cm 1 par Örhänge X-länk med grön sten 18K 18,5g

Utrop: 4 600 kr

Parti guld, defekt 18K 2,3g

Utrop: 600 kr