1041 - 1060 av 1 151
1...525354...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011

Klubbad för

Collier, Vitguld med diamanter 1xca 0,20ct 2xca 0,13ct 6xca 0,10ct 49cm 18K 11,4g

4 400 kr

Utrop: 5 100 kr

Ring, Vitguld med 38 små diamanter Ø 19 1/2 18K 14,3g

5 900 kr

Utrop: 5 000 kr

Halssmycke, Vitguld med diamanter 2xca 0,03ct 6xca 0,01ct 61cm 18K 13,1g

3 300 kr

Utrop: 3 800 kr

Örhängen, 1 par vitguld med diamanter 2xca 0,23ct 18K 1,4g

3 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Bismarck doserad 44cm 18K 13,7g

Utrop: 3 500 kr

Armband, X-länk 19,5cm 18K 7,3g

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, 1 par med stenar, 1 stopper saknas 18K 0,8g

150 kr

Utrop: 175 kr

Ring, Vitguld med stenar och diamanter 4xca 0,01ct Ø 18 1/2 18K 2,6g

Utrop: 900 kr

Herr/Damur, Cartier Tank quartz med box, certifikat 1990 och bok snr: 66963, 590005, bruksslitage.

2 400 kr

Utrop: 2 100 kr

Herrur, Omega Seamaster professional 300m/1000ft, stål, quartz, datum, bruksskick snr 55989865

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Parti guld, defekt 18K 10,1g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband, 2st Bismarck och X-länk med berlocker 18,5cm 18K 25,9g

Utrop: 6 600 kr

Armband, Bismarck 19cm med låskedja 18K 19,2g

Utrop: 4 900 kr

Collier, Bismarck med stenar och 52cm 18K 53,5g

Utrop: 13 400 kr

Armband, Bismarck 21cm 18K 71,6g

Utrop: 18 200 kr

Armband, Bismarck 20cm 18K 25,4g

Utrop: 6 500 kr

Armband, Bismarck 21cm 18K 22,0g

Utrop: 5 600 kr

Partiguld, defekt 18K 10,3g

Utrop: 2 600 kr

Hänge, 21K 6,1g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, defekt 21K 27,2g

7 000 kr

Utrop: 8 100 kr