Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011
Klubbad för
Herr/Damur, Cartier Tank quartz med box, certifikat 1990 och bok snr: 66963, 590005, bruksslitage.
Herrur, Omega Seamaster professional 300m/1000ft, stål, quartz, datum, bruksskick snr 55989865