941 - 960 av 1 151
1...474849...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson Xperia X10i (vit) med laddare, tillbehör, kartong, Nr: 012379000657043

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, sign. Lennart Rohde 79/150, 54 x 45

1 200 kr

Utrop: 500 kr

Kaffegods, 2st Kunglig Dansk, Vifte (kopp fat, assiette) + skål med 1 kantnagg

225 kr

Utrop: 400 kr

Kaffegods, 2st Kunglig Dansk Vifte (kopp, fat, assiette) en assiettet med kantnagg

200 kr

Utrop: 350 kr

Tallrikar, 5st tallrikar, Ø25cm, Kunglig Dansk Vifte

850 kr

Utrop: 400 kr

Tändare, 3 st Ronson en med etui, en sliten med monogram, saknar skruv, en dam defekt,

150 kr

Utrop: 50 kr

Minnesmedalj, Silver, Prins Oscar Bernadotte, etui, gravyr bak,92g

425 kr

Utrop: 250 kr

Ångmaskin, (modell, för metatabletter) Wilesco D3 med tillbehör i kartong

2 200 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake, Mässing höjd 25 cm, Ystad Metall

175 kr

Utrop: 100 kr

Nål, 18K 6,8cm, ett par Skjortknappar 18K, 4,1g

Utrop: 1 100 kr

Elbågsvets, Weco Discovery 140, inkl kablar,

2 600 kr

Utrop: 800 kr

Märklin, Järnvägsskenor ca 100st,+ kartong med byggnader, tillbehör mm defekt och slitet,

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Ring, med stenar saknar sten Ø16 3/4 18K 2,6g

Utrop: 600 kr

Ring, graverad 18K 6,1g

Utrop: 1 500 kr

Armband, Pansar 19cm 18K 4,9g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, defekt 18K 94,9g

Utrop: 23 000 kr

Parti guld, defekt 133,6g

Utrop: 32 500 kr

Hängen, 7st 18K 11,5g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, Figaro 38cm 18K 1,1g

Utrop: 275 kr

Ring, vitguld med diamant 1x ca 0,33ct Ø17 1/4 18K 2,5g

1 600 kr

Utrop: 850 kr