341 - 360 av 1 151
1...171819...58 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011

Klubbad för

Parti guld, defekt 14K 1,6g

Utrop: 325 kr

Hänge, delfin 18K 0,4g

Utrop: 150 kr

Örhängen, ett par creoler 18K 1,8g

550 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen, ett par med pärlor med skruvstopper 18K 2,4g

Utrop: 800 kr

Parti guld, defekt, graverat, sten 18K 31,5g

Utrop: 8 000 kr

Ring, med diamanter 6 x ca 0,02ct, 1 x ca 0,03ct, 6 x ca 0,01ct 18K Ø16 3,5g

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Bestick, 8 Kaffeskedar modell Rosenholm i silver 120mm

600 kr

Utrop: 150 kr

Bestick, 2 Matskedar modell Patricia i silver 176mm

400 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, Kejsarlänk i silver, utan lås 79cm 172,2g

750 kr

Utrop: 175 kr

Bestick, 12 Kaffeskedar modell Uppsala i silver 110mm

550 kr

Utrop: 175 kr

Bestick, 12 Bordsskedar TH.Marthinsen i silver 170mm

2 000 kr

Utrop: 250 kr

Bestick, 6 Kaffeskedar TH.Marthinsen i silver 115mm

550 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, Pansar i silver 59,5cm 160,7g

900 kr

Utrop: 125 kr

Herrur, Santos Ronde, automstisk, stål/guld, med datum, plexiglas, defekt länk, serie nr 296632558,certifikat från 1985.

3 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Venezia i vitguld 18K 50,5cm 4,9g

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Damur, Helvetia vitguld 18K, diamantkrans, manuell, integrerade länk 18K 17,5cm, repigtglas, småskador på länk, brutto vikt 20,5g

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Sinn i stål, Chronograph, automatisk, datum, läderarmband, plexiglas repigt, mindre repor på boett ser nr 1030765

5 100 kr

Utrop: 4 600 kr

Fickur, 14K med 2 boetter, graverad och monogram, manuell, plexiglas, små skador

3 200 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Zenith, stål boett, X-länk armband 18K 16,5cm, repigt plexiglas, manuell, brutto vikt 27,2g

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

Halskedja, Venezia 18K 46cm 3,4g

Utrop: 900 kr