Avslutad | Pant – Tisdag 4 januari 2011
Klubbad för
Herrur, Santos Ronde, automstisk, stål/guld, med datum, plexiglas, defekt länk, serie nr 296632558,certifikat från 1985.
Damur, Helvetia vitguld 18K, diamantkrans, manuell, integrerade länk 18K 17,5cm, repigtglas, småskador på länk, brutto vikt 20,5g
Herrur, Sinn i stål, Chronograph, automatisk, datum, läderarmband, plexiglas repigt, mindre repor på boett ser nr 1030765
Damur, Zenith, stål boett, X-länk armband 18K 16,5cm, repigt plexiglas, manuell, brutto vikt 27,2g