1201 - 1220 av 1 226
1...606162 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 december 2010

Klubbad för

Herrur, Calvin Klein, stål, datum, chronograph, quartz, lite repor på länken, ej funktionsgaranti, Nr: K22491 00, i box

800 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Festina Chrono Bike, chronograph, quartz, stål, datum, plastglas med repor, ej funktionsgaranti, Nr: F16273

275 kr

Utrop: 200 kr

Herrur, Tissot, 18K i boett, datum, safirglas, quartz, med läderarmband, i box, Nr: H 674330

2 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Jaques Richal Estoril, chronograph, datum, quartz, gul metall, med små repor på länken, Nr: CH240457

650 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Tissot Seastar Seven, 18K i boett, automatisk, plastglas, graverad, länk 14K något bucklig. ca 18cm, Bruttovikt: 37,1g varav ca 26,5g är länken 14K

4 700 kr

Utrop: 5 000 kr

Damur, Dolce & Gabbana, doublé, quartz, repig, ej funktionsgaranti

375 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Orient, Chronograph, safirglas, datum, quartz, Snr: TDOH-CO CS, Nr: 660323

450 kr

Utrop: 100 kr

Damur, 14K i boett, manuell, sliten urtavla, slitet läderarmband ca 19,5cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Tissot Seastar Seven, 18K i boett, graverad "För nit och redlighet", saknar armband, saknar krona, Ej funktionsgaranti. Bruttovikt: 25,5g

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Fender Telecaster Custom, made in Mexico, Snr: MZ6137807

3 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Washburn, Dime333, Dimebag Darrell Signature model, med lackskador

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul Standard, Snr: DW05064283 i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Elektronik

Navigator, Tomtom XXL Europe IQ Routes Edition, 42 länder, med laddare och kablar, Snr: RW5250B04762 med kvitto

750 kr

Utrop: 500 kr

Skulptur, "Dödskalle med orm", Studioglas, Strömbergshyttan, sign. Fredrik Persson 2009

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Figurin, Sittande mamma med två barn B&G, limmade ben, Nr:2262

75 kr

Utrop: 25 kr

Figurin, Fågel B&G, längd: ca12cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Fågel B&G, nagg på en "stjärtfjäder", längd: ca12,5cm

150 kr

Utrop: 25 kr

Figurin, "Hare" sign DJ Copenhagen Nr: 1140 höjd: ca9cm

350 kr

Utrop: 100 kr

Figurin, Mus B&G, Nr: 1801, höjd: ca5cm

175 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Kanin Lladro, liten spricka i en detalj och nagg på ett öra, Längd: ca11cm

100 kr

Utrop: 25 kr