Avslutad | Pant – Tisdag 28 december 2010
Herrur, Calvin Klein, stål, datum, chronograph, quartz, lite repor på länken, ej funktionsgaranti, Nr: K22491 00, i box
Herrur, Festina Chrono Bike, chronograph, quartz, stål, datum, plastglas med repor, ej funktionsgaranti, Nr: F16273
Herrur, Tissot, 18K i boett, datum, safirglas, quartz, med läderarmband, i box, Nr: H 674330
Herrur, Jaques Richal Estoril, chronograph, datum, quartz, gul metall, med små repor på länken, Nr: CH240457
Damur, Tissot Seastar Seven, 18K i boett, automatisk, plastglas, graverad, länk 14K något bucklig. ca 18cm, Bruttovikt: 37,1g varav ca 26,5g är länken 14K
Herrur, Orient, Chronograph, safirglas, datum, quartz, Snr: TDOH-CO CS, Nr: 660323
Herrur, Tissot Seastar Seven, 18K i boett, graverad "För nit och redlighet", saknar armband, saknar krona, Ej funktionsgaranti. Bruttovikt: 25,5g
Elgitarr, Washburn, Dime333, Dimebag Darrell Signature model, med lackskador
Pantvaror Elektronik
Navigator, Tomtom XXL Europe IQ Routes Edition, 42 länder, med laddare och kablar, Snr: RW5250B04762 med kvitto
Skulptur, "Dödskalle med orm", Studioglas, Strömbergshyttan, sign. Fredrik Persson 2009