521 - 540 av 1 226
1...262728...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 december 2010

Klubbad för

Örhängen, ett par, 18K, 2,2g

600 kr

Utrop: 700 kr

Damur, Omega manuell 18K i boett och band 30,7g

4 900 kr

Utrop: 5 700 kr

Gitarr, Ibanez AEL40, med mic, nr SQ06023691 en sträng av, små skador finns . ligger i fodral

2 000 kr

Utrop: 2 000 kr

Altsaxofon, Yamaha YAS-25 nr 098113, med munstycke och väska, lite repor och lacksläpp finns.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring, med stenar 18K Ø16¾ 1,7g

Utrop: 475 kr

Hänge, med sten 18K 2,3g

Utrop: 650 kr

Hänge, 18K 0,9g

250 kr

Utrop: 300 kr

Örhänge, ett udda 18K 0,5g

Utrop: 125 kr

Hänge, defekt 14K 0,5g

Utrop: 100 kr

Hänge, 14K 0,6g

Utrop: 125 kr

Ring, 14K Ø18¾ 1,4g

225 kr

Utrop: 275 kr

Ring, med sten 14K Ø18¾ 12,7g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Bismarck defekt 18K 16,0g

Utrop: 4 000 kr

Armring, 18K Ø ca. 5,7cm 11,3g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, Figaro 18K 48,5cm 11,4g

Utrop: 2 900 kr

Ring, med sten 18K Ø17 5,1g

Utrop: 1 300 kr

Ring, med sten 18K Ø17 4,2g

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring, med liten diamant 18K Ø17¼ 1,3g

Utrop: 425 kr

Ring, i vitguld med stenar 14K Ø18 2,9g

650 kr

Utrop: 550 kr

Hänge, 18K 2,8g

Utrop: 950 kr