321 - 340 av 1 226
1...161718...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 december 2010

Klubbad för

Armband, 18K med pärlor , skador finns, 9,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring, 18k med stenar, Ø17¾, 1,9g

Utrop: 600 kr

Brudkrona, i förgyllt silver, små skador finns, 112,7g

800 kr

Utrop: 500 kr

Armband, 18K med platta, graverad, ca 19cm, 44,0g

Utrop: 10 600 kr

Armband, 18K Bismarck, 21cm, 13,5g

Utrop: 3 300 kr

Guldparti, 18K Halskedja med Medaljong, skador finns, 20,9g

Utrop: 5 100 kr

Guldparti, 14K, Ring & Hänge med stenar, 4,2g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 14K, 8,1g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par, 14K, 3,1g

Utrop: 600 kr

Guldparti, 18K Ring, Hänge, 2 Örhängen, 1 låsstopp saknas, 3,3g

Utrop: 850 kr

Armring, 18K öppningsbar, trefärgad, 10,7g

Utrop: 2 600 kr

Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, 9,2g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, 18K med Hänge, 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Örhänge, 1st 21K, 2,2g

Utrop: 600 kr

Guldparti, 18K Armband, Ring, skador finns, 9,1g

Utrop: 2 200 kr

Armband, 18K Bismarck skadat, 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par 18K, 1,9g

500 kr

Utrop: 600 kr

Damur, Tissot Quartz 18K nr G602 330, graverad med läderband

850 kr

Utrop: 750 kr

Armband, 21K, 51,0g

Utrop: 14 400 kr

Örhänge, 1st, trasigt 21K, 1,1g

225 kr

Utrop: 275 kr