Armband, 18K med pärlor , skador finns, 9,5g
Utrop: 1 400 kr
Ring, 18k med stenar, Ø17¾, 1,9g
Utrop: 600 kr
Brudkrona, i förgyllt silver, små skador finns, 112,7g
Utrop: 500 kr
Armband, 18K med platta, graverad, ca 19cm, 44,0g
Utrop: 10 600 kr
Armband, 18K Bismarck, 21cm, 13,5g
Utrop: 3 300 kr
Guldparti, 18K Halskedja med Medaljong, skador finns, 20,9g
Utrop: 5 100 kr
Guldparti, 14K, Ring & Hänge med stenar, 4,2g
Utrop: 1 200 kr
Halskedja, 14K, 8,1g
Utrop: 1 500 kr
Örhängen, ett par, 14K, 3,1g
Guldparti, 18K Ring, Hänge, 2 Örhängen, 1 låsstopp saknas, 3,3g
Utrop: 850 kr
Armring, 18K öppningsbar, trefärgad, 10,7g
Utrop: 2 600 kr
Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, 9,2g
Utrop: 2 200 kr
Halskedja, 18K med Hänge, 5,3g
Utrop: 1 300 kr
Örhänge, 1st 21K, 2,2g
Guldparti, 18K Armband, Ring, skador finns, 9,1g
Armband, 18K Bismarck skadat, 4,7g
Örhängen, ett par 18K, 1,9g
Damur, Tissot Quartz 18K nr G602 330, graverad med läderband
Utrop: 750 kr
Armband, 21K, 51,0g
Utrop: 14 400 kr
Örhänge, 1st, trasigt 21K, 1,1g
Utrop: 275 kr
Tisdag 28 dec 2010