Avslutad | Pant – Tisdag 14 december 2010
Klubbad för
Herrur, Tissot PRC200 quartz, stål, chronograf, Snr: QKO-JA-19198, stålarmband med viklås (tidtagningen nollställer ej som den skall)
Damur, Omega 18K, Quartz, datum, med X-länk 18K ca 17cm bruttovikt: 20,4g (trasigt urverk)
Herrur, Tissot 18K, Quartz, graverad med läderarmband med box och cert (ej ifyllt)
Pantvaror Elektronik
Laptop, Sony Vaio VGN-A190 PCG-8Q5L (repor/skador på ovansidan, glapp i skärmgångjärn), Dockningsstation, Externa högtalare, fjärrkontrol, väska (trasig), Snr: 28173030 3105633
Plånbok, Mulberry i skinn ca 13x9cm , ytterfodral (plånboken är ej i nyskick, små fläckar)