Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2010
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Dator, Bärbardator, Asus Eee PC 4g, Sn:840AAQ175006, operativsystem på tyska,med laddare i fodral
Figurin, Figurin, Goebel, flicka matandes småfåglar, (lagning på handen), Ed. 1175/2000, H21cm
Tavla, Olja på duk, sign Sven-Olof Rosén, 1941, 54x70, färgbortfall, sittande kvinna
Vas, Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman-Vallien, 8115-031, Ed. -92, 14/25, H25cm, gulddekor på svart fot
Teset, Porslin Wedgwood England bone China 1 Tekopp med fat H:6,5cm 1 Tekanna utan lock H:27cm 1 Assiett 17x17cm