1121 - 1140 av 1 495
1...565758...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2010

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbardator, Asus Eee PC 4g, Sn:840AAQ175006, operativsystem på tyska,med laddare i fodral

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson W595, sn:bx900tdmyo, med headset och laddare

750 kr

Utrop: 900 kr

Vas, Rörstrand, H:27cm, Jugend

250 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Olja på pannå, sign: Åke Wikström, 20x26cm, dansande par, VEKERUM

900 kr

Utrop: 800 kr

Figurin, Figurin, Goebel, flicka matandes småfåglar, (lagning på handen), Ed. 1175/2000, H21cm

175 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, Olja på duk 31,5x34,5cm, sign M Å

700 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Olja på pannå, 34x44, troligtvis Martin åberg

650 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Olja på duk, sign Sven-Olof Rosén, 1941, 54x70, färgbortfall, sittande kvinna

Utrop: 1 500 kr

Tavla, Olja på duk, Sven Olof Rosén Blomsterstilleben, 1939, 54x69cm, färgbortfall

Utrop: 1 800 kr

Tavla, silkscreen, på svart papper, signerad N. Kölare, Nils, 1930-2007, 30,5x41cm

750 kr

Utrop: 700 kr

Vas, Kosta Boda, signerad Ulrica Hydman-Vallien, 8115-031, Ed. -92, 14/25, H25cm, gulddekor på svart fot

1 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Tavla, Etsning, Acke Åslund 1914 Arbetshäst, 9,4x10,6cm, fuktskador

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Keramik, Thomas Hellström, Nittsjö, H:18cm

Utrop: 350 kr

Fat, Gustavsberg, Stig Lindberg, studio, H:2,5cm B18,5cm L:25cm

550 kr

Utrop: 750 kr

Vas, i brons, 1910 A. Marionett 1204 CIE, Jugend stil, H:31cm

1 500 kr

Utrop: 800 kr

Bronsskulptur, av Carl Milles, Fisken, H:16cm, platta graverad

8 400 kr

Utrop: 800 kr

Skål, Gustavsberg Argenta, kåge , H:9cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Teset, Porslin Wedgwood England bone China 1 Tekopp med fat H:6,5cm 1 Tekanna utan lock H:27cm 1 Assiett 17x17cm

150 kr

Utrop: 700 kr

Golfklubba, Taylor Made R7 460, i fodral

850 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Videokamera, Panasonic NV-GS75 med laddare, kablage och manualer, utan batteri

600 kr

Utrop: 50 kr