281 - 300 av 1 495
1...141516...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 november 2010

Klubbad för

Fickur, 18K gravyr, 2 boetter

3 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Fickur, 18K gravyr, 1 boett

1 900 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, 14K gravyr, manuell, repor finns, skadad urtavla med flexiband

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Klackring, med sten 18K gravyr Ø 22 5,5 g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Ibanez RG 350EX nr 060407658, Indonesien i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr med mikrofon nr 410400651 i hårt fodral

900 kr

Utrop: 1 500 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Cataluna SGS-C900CEBK, nr 904302747 i mjukt fodral

600 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, i mjukt fodral

450 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr, Robin nr 8249, lackskador finns, i mjukt fodral

2 600 kr

Utrop: 700 kr

Förstärkare, Basförstärkare 15W modell BA15

325 kr

Utrop: 150 kr

Skål, Mine Kosta Boda Ø 24 cm höjd 5 cm

200 kr

Utrop: 300 kr

Skål, Kosta Boda Ø 14 cm höjd 10,5 cm formgivare K Engman nagg på utsidan, Glasvas höjd 17 cm

150 kr

Utrop: 200 kr

IPhone, Mobiltelefon 3G S, IMEI nr 012268001494292 8GB, s/nr S84028L82EDG med alla tillbehör, i kartong, låst till Telia

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband, X-länk med stav 19cm 14K 7,7g

Utrop: 1 400 kr

Ring, med små diamanter en sten saknas Ø18½ 14K 5,1g

Utrop: 950 kr

Armband, med fem berlocker 19cm 18K 10,6g

Utrop: 2 600 kr

Ring, tvåfärgad med liten diamant Ø17 18K 1,9g

Utrop: 600 kr

Hängen, 2st med rosa stenar 18K 1g

Utrop: 275 kr

Hänge, 18K 4g

Utrop: 1 100 kr

Hänge, 18K 1,8g

500 kr

Utrop: 600 kr