701 - 720 av 1 243
1...353637...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2010

Klubbad för

Hänge, 18K Hjärta 0,2g

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband, 18K flerfärgat 18cm 3,3g

700 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja, 18K Singapore 42cm med Hänge hjärta 18K 2g

Utrop: 650 kr

Örhängen, 18K ett par 0,6g

175 kr

Utrop: 200 kr

Hänge, 18K med diamanter 5x ca 0,01ct 0,5g

175 kr

Utrop: 175 kr

Ring, 18K med vita stenar Ø18 2,9g

Utrop: 950 kr

Herrur, Certina 18K manuell, graverad bakboett, refnr 968591, repigt plastglas, läderband 22,5cm

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, 18K Certina, manuell, graverad bakboett, skadat glas, med läderband 23cm

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Candino quartz, refnr 42060081, kronograf, datum, stållänk 19cm, viklås, repor

275 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur, Camel quartz kronograf refnr 136.811-829, datum, med läderband 23,5cm repigt glas

750 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Breitling Chronomat automat modell B13352, refnr 248853 med guldraiders, pilotlänk i stål 20cm, pärlemotavla, bruksskick

13 000 kr

Utrop: 17 500 kr

Herrur, Omega Seamaster 14K quartz, datum, graverad bakboett, läderband 23cm

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Nivada GLX 18K automat, repigt plastglas, datum, graverad bakboett, slitet läderband 23,5cm

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Klackring, 18K tvåfärgad Ø20½ 8,9g

Utrop: 2 800 kr

Klackring, 18K med sten Ø19¾ 8,1g

Utrop: 2 600 kr

Herrur, Certina, refnr 536.7129.42.66 modell SKN BC 6675 kronograf med datum, quartz, stållänk 21cm

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Michael Kors, quartz, datum, stål modell MK-8099 250812 repat glas, stållänk 21cm, repor

225 kr

Utrop: 700 kr

Herrur, Camel, quartz modell 618.4070-4079 kronograf, datum, stål med läderband 24cm, repor på glas

550 kr

Utrop: 950 kr

Damur, Zenith 18K serienr 749A155, manuell, med guldlänk 14,5cm 18K bruttovikt 27g, verk trasigt, länk skev, säkerhetskedja saknas

Utrop: 5 300 kr

Saxofon, Alt Hohner President snr 7789 i väska med 2 munstycken, putor bör ses över, sliten

1 600 kr

Utrop: 1 000 kr