Avslutad | Pant – Tisdag 16 november 2010
Herrur, Certina 18K manuell, graverad bakboett, refnr 968591, repigt plastglas, läderband 22,5cm
Herrur, Candino quartz, refnr 42060081, kronograf, datum, stållänk 19cm, viklås, repor
Herrur, Camel quartz kronograf refnr 136.811-829, datum, med läderband 23,5cm repigt glas
Herrur, Breitling Chronomat automat modell B13352, refnr 248853 med guldraiders, pilotlänk i stål 20cm, pärlemotavla, bruksskick
Herrur, Nivada GLX 18K automat, repigt plastglas, datum, graverad bakboett, slitet läderband 23,5cm
Herrur, Certina, refnr 536.7129.42.66 modell SKN BC 6675 kronograf med datum, quartz, stållänk 21cm
Herrur, Michael Kors, quartz, datum, stål modell MK-8099 250812 repat glas, stållänk 21cm, repor
Herrur, Camel, quartz modell 618.4070-4079 kronograf, datum, stål med läderband 24cm, repor på glas
Damur, Zenith 18K serienr 749A155, manuell, med guldlänk 14,5cm 18K bruttovikt 27g, verk trasigt, länk skev, säkerhetskedja saknas