1281 - 1300 av 1 301
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 november 2010

Klubbad för

Pantvaror Kamera

Kamera, Leica M6 172-547-8 Ernst Leitz Wetzlar Gmbh, objektiv Summicron M 1:2/35 E39, snr 3417018

8 400 kr

Utrop: 9 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Canon PowerShot S3 IS, 6,0MP optisk Zoom ultrasonic, vridbar 2,0"LCD snr: 3238206278

750 kr

Utrop: 750 kr

Kaffeservis, japansk, modell Narumi 12koppar, fat (1fat flisa av)& assietter. 12 Skedar,12 Gafflar Svaneholm doublé.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Vas, Kosta Boda sign B.Vallien 48287 22cm, Vas osignerad 16,5cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Skål, Kosta boda signerad B.Vallien höjd 16,5cm diameter 21,5cm

300 kr

Utrop: 300 kr

Skål, signerad Orrefors höjd 8cm graverad med en blomma och skåne

100 kr

Utrop: 75 kr

Vas, dansk glasyrnagg, höjd 17cm

50 kr

Utrop: 200 kr

Samekniv, signerad A.Sunna obetydlig spricka i fodral, blad signerad Vettasjärvi, Knivlängd: 21cm, totallängd 24cm

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Samekniv, signerad F.O knivlängd 21,5cm totallängd 26cm

850 kr

Utrop: 1 500 kr

DVD Filmer, Historia på nytt sätt , filmer om historia Pyramider, Terrakotta-armén, Vikingatåg m.m 7 stycken olika

175 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Royal Copenhagen gumma utför handarbete, tillverkningsspricka, höjd 24cm

175 kr

Utrop: 700 kr

Vas, Bing och Gröndal blommotiv Höjd: 13,5cm

100 kr

Utrop: 150 kr

Vaser, 2 stycken Bing och Gröndal Höjd 13,5 cm

300 kr

Utrop: 400 kr

Figurin, Bing och Gröndal Optimisten nagg , nr:1633 Längd 13,5cm

100 kr

Utrop: 175 kr

Figurin, Bing och Gröndal Kattunge, Längd 13,5cm , nr 2507

350 kr

Utrop: 300 kr

Figurin, Hummel Pojke och Flicka

800 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Hummel Pojke med blåsinstrument, Höjd 9,5cm

800 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Hummel Ängel med lampa, höjd 9cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, Hummel Ängel med blåsinstrument , höjd 9cm

425 kr

Utrop: 250 kr

Fat, Bing och Gröndal Måsen diameter 25cm

350 kr

Utrop: 300 kr