1101 - 1120 av 1 198
1...555657...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2010

Klubbad för

Armband, med små bucklor 18K 19cm 30,1g

Utrop: 6 900 kr

Parti Guld, graverat med sten 18K 18,3g

Utrop: 4 100 kr

Parti Guld, udda med stenar 14K 1,5g

Utrop: 275 kr

Hänge, med sten 18K 1,1g

Utrop: 275 kr

Brosch, defekt med stenar 14K 7,5g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 18K 0,7g

Utrop: 225 kr

Halskedja, Pansar 18K 52cm 6,8g

Utrop: 1 700 kr

Örhänge, udda 14K 1,6g

Utrop: 300 kr

Örhängen, 1 Par 18K 0,8g

Utrop: 250 kr

Parti Guld, defekt, skevt, udda med stenar 18K 11,0g

Utrop: 2 500 kr

Parti Guld, defekt myntliknande föremål 24K 7,4g

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring, med röd sten 18K Ø14 1,4g

300 kr

Utrop: 350 kr

Parti Guld, skevt, defekt med stenar 18K 50,5g

Utrop: 11 200 kr

Statyett, med diamant 1xca 0,03ct med skador 18K 62,2g

12 000 kr

Utrop: 13 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 51cm 4,8g

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld, defekt och skevt 18K 1,6g

Utrop: 350 kr

Hänge, 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Parti Guld, defekt, graverat och skevt med sten 18K 17,7g

Utrop: 4 000 kr

Ring, defekt med sten 14K 7,5g

Utrop: 1 300 kr

Ring, graverad 23K 5,1g

Utrop: 1 400 kr