281 - 300 av 1 198
1...141516...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 november 2010

Klubbad för

Elgitarr, Yamaha ERG 121 QJM203310 i mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Elbas, ESP LTD L0841117 Kina i softcase

700 kr

Utrop: 750 kr

Gitarr, Akustisk Tanglewood TW1000-2NA 8702150208 i softcase

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Saxofon, Yamaha YAS-23 snr.121371 i hårt fodral, repor finns

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Laptop Acer Extensa 7220-1A2G16MI snr.LXEA40Y15382120D6C2000 (brukssliten) med handbok och nätkabel locket är sprucket!

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Smyckeset, 18K vitguld, Halssmycke, Armband, ett par Örhängen, alla med stenar, 42,9g

Utrop: 9 800 kr

Guldparti, 18K, diverse trasiga smycken, 6,0g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 18K med stenar, 2,4g

Utrop: 600 kr

Guldparti, 18K graverat och trasigt, 7,2g

Utrop: 1 600 kr

Halskedja, 18K Singapore, 42cm, 1,3g

Utrop: 325 kr

Hängen, 2st 18K, 0,5g

Utrop: 125 kr

Hängen, 2st 18K, 1,9g

Utrop: 600 kr

Ring, 14K med sten, Ø17, 1,1g

Utrop: 150 kr

Hänge, 14K kors, öglan av, 3,8g

Utrop: 650 kr

Örhänge, 14K, 0,7g

75 kr

Utrop: 100 kr

Armband, 18K Bismarck, 18,5cm, 5,3g

Utrop: 1 200 kr

Armband, 18K Bismarck med 9 Berlocker, 20,5cm, 12,8g

Utrop: 2 800 kr

Ringar, 3st 18K skador och gravyr finns, 4,8g

675 kr

Utrop: 800 kr

Alliansring, 18K med diamanter 5xca0,03ct, Ø17½, 3,5g

Utrop: 1 000 kr

Ringar, 4st, 18K, gravyr och stenar finns, 10,9g

Utrop: 2 500 kr