901 - 920 av 1 181
1...454647...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2010

Klubbad för

Herrur, Seiko 5 automat safirglas dag/datum (arabiska), (stötskador på boett) snr: 448548 M stålarmband viklås ca 18cm

Utrop: 1 000 kr

Herrur, Omega Seamaster 30 Stål manuell plexiglas (repigt glas, urverk behov av service) med plastarmband (ej orginal)

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional, Stål automat safirglas datum Snr: 80521124 (skador på ring, repig länk, repor på lås, stötskador på boett) stållänk med viklås ca 21cm

6 000 kr

Utrop: 6 900 kr

Humidor, Chan Chan, signerad Compay Segundos numrerad upplaga 1/30 Höjd ca51,5 bredd ca51cm med nyckel, utlåtande från Stockhoms Handelskammare (sprickor, stötskador) 2st Fotografier ingår, Ingen funktionsgaranti

Utrop: 30 000 kr

Penna, Reservoarpenna Louis Vuitton läder/doublé stift 18K

3 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Penna, Bläckpenna Louis Vuitton Läder/doublé

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Fodral, 2st Pennfodral Mont blanc

200 kr

Utrop: 50 kr

Hänge, Degussa Feingold 999,9 10g

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Halskedja, Venezia 53cm 18K 5,3g

Utrop: 1 300 kr

Tändare, S.T.Dupont Paris Fantaisies snr: 1J3EG89, fodral samt Box

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Askfat, Porslin med cigarrhållare S.T:Dupont Paris längd ca 16cm bredd ca 9cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Cigarravbitare, S.T.Dupont Paris Doublé, box, certifikat (ej ifyllt)

700 kr

Utrop: 250 kr

Tändare, S.T.Dupont Paris Stål snr: 1A8UT28 med box, certifikat (ej ifyllt)

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Fodral, Cigarrfodral Doublé med box

325 kr

Utrop: 50 kr

Penna, Bläckpenna Cross 14K (repig, buckla) Etui

550 kr

Utrop: 250 kr

Ring, skadad, av, 18K 6,8g

Utrop: 1 500 kr

Klackring, skadad med svart sten 18K Ø20. 5,2g

Utrop: 1 100 kr

Ring, flerfärgad 18K Ø21. 5,8g

Utrop: 1 800 kr

Ring, skadad, graverad 18K 4,4g

Utrop: 1 000 kr

Parti guld, skadat, graverat 18K 5,6g

Utrop: 1 200 kr