Avslutad | Pant – Tisdag 19 oktober 2010
Klubbad för
Herrur, Seiko 5 automat safirglas dag/datum (arabiska), (stötskador på boett) snr: 448548 M stålarmband viklås ca 18cm
Herrur, Omega Seamaster 30 Stål manuell plexiglas (repigt glas, urverk behov av service) med plastarmband (ej orginal)
Herrur, Omega Seamaster Professional, Stål automat safirglas datum Snr: 80521124 (skador på ring, repig länk, repor på lås, stötskador på boett) stållänk med viklås ca 21cm
Humidor, Chan Chan, signerad Compay Segundos numrerad upplaga 1/30 Höjd ca51,5 bredd ca51cm med nyckel, utlåtande från Stockhoms Handelskammare (sprickor, stötskador) 2st Fotografier ingår, Ingen funktionsgaranti