Hänge, med stenar 18K 4,9g
Utrop: 1 300 kr
Hänge, med stenar 18K 3,0g
Utrop: 800 kr
Hänge, stjärntecken Kräftan 18K 2,1g
Utrop: 550 kr
Hänge, 18K 1,0g
Utrop: 275 kr
Hänge, stjärntecken Kräftan 18K 2,0g
Ring, tvåfärgad 18K 17 1/4 4,1g
Ring, defekt små skador, 18K Ø 17 1/2 4,1g
Utrop: 900 kr
Ring, med sten 18K Ø 17 2,9g
Parti guld, defekta, stenar, 18K 11,5g
Utrop: 2 600 kr
Parti guld, defekt, gravyr 18K 6,5g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja, 18K 38cm 3,7g
Halskedja, Pansar 18K 40cm 3,4g
Hänge, med pärla 18K 4,5g
Utrop: 1 400 kr
2 Släta ringar, defekta något repiga, gravyr 18K Ø 16 -19 3/4 10,4g
Utrop: 2 300 kr
Hänge, med 5 små diamanter 18K 0,7g
Utrop: 225 kr
Ring, mönstrad 18K Ø 20 11,0g
Utrop: 2 900 kr
Klackring, defekt små repor i vitguld med diamant 1x ca 0,05ct Ø 21 3/4 18K 26,5g
Utrop: 5 800 kr
Halskedja, defekt, Pansar 18K 2,2g
Utrop: 500 kr
Hänge, med grön sten, Halskedja Ankar 14K 47cm 8,3g
Armband, Pansar ihålig 18K 17,5cm 13,7g
Utrop: 3 200 kr
Tisdag 12 okt 2010