Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 oktober 2010
Klubbad för
ÖRHÄNGEN, CHANEL gulmetall/imitations pärlor 3,5x3,5 cm, stämplat Chanel 2 CC (märket) 8, originalask
SMYCKESET, GROSSÉ halsband,armband, örhängen, gulmetall/ färgade stenar, halsband längd 45 cm, armband 19 cm, örhängen 5 cm.
ÖRHÄNGEN, YSL gulmetall/gröna stenar, 3,5x3,5 cm, stämplat Yves Saint Laurent rive gauche, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI svart läder, 19x9 cm, mynt/sedel/ 7 st kontokortsfack, originalask.
VÄSKA, MULBERRY, brun scotchgrain/läder, 30x19x9 cm, något slitage( på bottens ena sida ), dustbag.