Avslutad | Pant – Tisdag 21 september 2010
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Nokia N86, med handsfree, hörlurar, usbkabel, laddare, manual, installationscd, i box
Glas, Rödvinsglas, 9st, Orrefors modell Karolina Claret, höjd 14,3cm, ett med nagg
Penna, Bläckpenna Montblanc Meisterstuck svart med svart etui (pennan är i bruksskick, repor finns)