861 - 880 av 1 384
1...434445...70 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 september 2010

Klubbad för

Örhängen, ett par, tvåfärgade 14K 1,2g

Utrop: 225 kr

Parti guld, trasigt, med caméer 18K 12,2g

Utrop: 2 700 kr

Ring, med stenar, trasig Ø17 1/2 tvåfärgad 18K 3,9g

Utrop: 900 kr

Parti guld, trasigt 18K 4,2g

Utrop: 950 kr

Parti guld, trasigt/graverat 18K 15,9g

Utrop: 3 500 kr

Ring, med stenar Ø17 3/4 skev i skena 18K 4,3g

Utrop: 950 kr

Parti guld, trasigt, med stenar 14K 10,4g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, Motorcykel, små bucklor 18K 8,5g

Utrop: 1 900 kr

Mynt, Astrid Lindrgen - Pippi, 50kr 22g i ask och etui

225 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver (925) 10Euro Anders Chydenius 1729-1803 Soumi 2003 27,4g i ask och etui

100 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver 10Euro Noord-Zuidverbinding Jonction Nord-Midi 1952-2002 Belgien 18,8g i ask och etui

75 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver 10Euro Primer Aniversario Euro Juan Carlos I Y Sofia 2003 26,9g i ask och etui

100 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver 10 Euro Übergang zur währungsunion einführung des euro bundesrepublik deutschland 2002 17,9g i ask och etui

125 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver 10 Euro Athen 2004 33,8g i ask

175 kr

Utrop: 50 kr

Mynt, i silver 10 Euro Consiclio Vnione evropea presidenza italiana 2003 Repvblica Italiana 22g i ask

125 kr

Utrop: 50 kr

Fickur, Zenith i silver med två boetter i silver (800) caØ5,2cm, manuell, plastglas med små skador, något bucklig/repig, urtavla skadad bruttovikt 79,9g

700 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld, trasigt 18K 1,5g

Utrop: 325 kr

Halskedja, Cordell i silver (950) 52cm 58,2g

325 kr

Utrop: 225 kr

Halskedja, i silver (925) 47cm 15,1g

100 kr

Utrop: 75 kr

Tårtspade, i silver cirka 1970 modell Florentina längd ca 210mm små repor, något skev i handtaget 51,5g

225 kr

Utrop: 175 kr