681 - 700 av 1 351
1...343536...68 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 augusti 2010

Klubbad för

Örhängen, ett par mönstrade ringar 18K 0,9g

Utrop: 300 kr

Parti guld, 18K slitage, udda, 3,2g

Utrop: 800 kr

Collier, 18-21K 62,5cm, 80,8g

Hänge, lägst 18K droppformat Ø 13,2x10,3cm 43,8 gr

Armband, X-länk 18K skador 19cm 20,9g

Halskedja, 18K doserad Bismarck missfärgningar 42cm 12,1g

Utrop: 3 000 kr

Örhängen, ett par med stenar 14K längd 6,2cm, smärre skönhetsfel 21,5g

Utrop: 4 200 kr

Halskedja, okänd modell 72cm med hänge (ansikte) lägst 18K 26,4g

Utrop: 7 600 kr

Armband, med platta 22cm, lägst 18K 41,0g

Utrop: 11 800 kr

Klackring, 18K Ø 21 1/2 27,4g

Utrop: 6 600 kr

Armband, 18K Bismarck 19,5cm 10,8g

Utrop: 2 600 kr

Ring, 18K graverad, Ø 20 3,8g

Hänge, 18K graverat 13,5g

Klackring, med sten 14K Ø 19 1/2 8,8g

Armband, X-länk 18K smärre skador 19,5cm 19,2g

Utrop: 4 700 kr

Ringar, 18K 3st släta ringar graverade Ø 17, 20 1/2. 9,8g

Utrop: 2 400 kr

Ringar, 2st 18K smärre skador, en i vitguld Ø 18 1/4 1,7g

Utrop: 425 kr

Collier, 18K 43,5cm 24,0g

Utrop: 5 500 kr

Set, Halskedja 46cm, Hänge, Örhängen ett par, Ring ställbar skena lägst (skev) 18K 25,2g

Utrop: 7 400 kr

Halskedja,18K trefärgad flätad 42,5cm 9,2g

Utrop: 2 300 kr