Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2010
Sockerskrin, i silver höjd ca 12cm, saknar nyckel, stämplad AGD 1917 411,5g, skador
Herrur Sjöö Sandström Chronolink Refnr WT6202 Snr 2550, stål/titan, manuell/quartz, orginallänk 19cm, viklås, boett 40mm, mindre repor
Herrur, Rolex Oyster Perpetual Daytona Cosmograph Refnr 116523 Snr D678671 stål/guld, safirglas, automat, Oysterlänk stål/guld 18,5cm, kronograf med manual, box, ytterkartong, certifikat juni 2006
Damur, Rolex Datejust 1991 stål/guld Refnr 69173 Snr X455551, automat, safirglas, datum med jubliéelänk stål/guld ca 17cm, länk ngt sliten
Herrur, Emporio Armani modell AR-0524, digital, larm, datum, kronograf, med läderband 26cm
Herrur, Luminox Refnr 3-H LX/MB 1840, quartz, kronograf, datum, safirglas, läderband 25cm, repor