781 - 800 av 1 231
1...394041...62 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 augusti 2010

Klubbad för

Parti guld, 18K 8,6g

Utrop: 2 100 kr

Silverbägare, höjd ca 9,5cm Ø7,5cm, graverad, stämplad IB 93,5g

2 600 kr

Utrop: 350 kr

Silverkanna, höjd ca 24cm, graverad, dansk, stämplad VC vikt 780g

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Silverskål, på fot, höjd ca 12cm Ø ca 26cm, skador 454g

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Tesil, i silver, längd 10,5cm, skador

375 kr

Utrop: 50 kr

Skedar, i silver 3st 9,5-13cm, skador

275 kr

Utrop: 50 kr

Silverbägare, med filigrandarbete höjd ca 6cm Ø ca 6cm

2 100 kr

Utrop: 150 kr

Silverkanna, med trähandtag, skadat, höjd ca 18cm stämplad N.C 1823 547,2g

2 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Sockerskrin, i silver höjd ca 12cm, saknar nyckel, stämplad AGD 1917 411,5g, skador

4 200 kr

Utrop: 700 kr

Kaffeskedar, 11st i silver modell Olga, längd ca 12cm i schatull

650 kr

Utrop: 500 kr

Halskedja, i silver Ankarlänk 54cm 171,7g

700 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Sjöö Sandström Chronolink Refnr WT6202 Snr 2550, stål/titan, manuell/quartz, orginallänk 19cm, viklås, boett 40mm, mindre repor

11 200 kr

Utrop: 14 000 kr

Herrur, Rolex Oyster Perpetual Daytona Cosmograph Refnr 116523 Snr D678671 stål/guld, safirglas, automat, Oysterlänk stål/guld 18,5cm, kronograf med manual, box, ytterkartong, certifikat juni 2006

65 000 kr

Utrop: 70 000 kr

Damur, Rolex Datejust 1991 stål/guld Refnr 69173 Snr X455551, automat, safirglas, datum med jubliéelänk stål/guld ca 17cm, länk ngt sliten

15 000 kr

Utrop: 27 000 kr

Herrur, Emporio Armani modell AR-0524, digital, larm, datum, kronograf, med läderband 26cm

650 kr

Utrop: 900 kr

Herrur, Cussi modell B-303 analog/digital med gummiarmband 25cm

275 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Luminox Refnr 3-H LX/MB 1840, quartz, kronograf, datum, safirglas, läderband 25cm, repor

2 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Herrur, Festina modell F16271, quartz, datum, läderband 25cm, repor

250 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Memphis Vegas, quartz, datum, stållänk 21cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Festina modell 16170, quartz, datum, stållänk 19cm med extraband i läder med orginalbox, repor

425 kr

Utrop: 300 kr