Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2010
Herrur, Certina, graverad, 18K i boett, sliten doublélänk, manuell, plasglas, ej funktionsgaranti
Herrur, Omega Constellation, graverad, i stål, sliten, datum, quartz, safirglas, ej funktionsgaranti
Damur, Certina DS, sliten, med datum, quartz, safirglas snr: EOL 111713544 ej funktionsgaranti
Damur, Certina, defekt, 18K i boett och länk, bruttovikt: 19,7g ej funktionsgaranti
Herrur, Omega Seamaster Aqua Terra, datum, stål, safirglas, quartz, nr: 58216105 ej funktionsgaranti
Gitarr, akustisk Artist Alvarez, stålsträngad nr: 97819-5220CEQVS, hårt fodral, med microfon, små repor
Pantvaror Elektronik
Spelkonsoll, Nintendo Wii, serienr: LEH261150568, med tillbehör, i box, ej funktionsgaranti
Kaffeservis, B&G Blå Måsen, 11 Kaffekoppar, 11 Kaffefat, 10 Assietter, 1 Sockerskål, 1 Gräddkanna, 2 Kakfat, små skador